Międzyzdroje

Międzyzdrojski Festiwal Siły, Sprawności i Urody 03 - 05.08.2012r.

Międzyzdrojski Festiwal Siły, Sprawności i Urody 03 - 05.08.2012r.

To już IX  Festiwal Siły Sprawności i Urody, który odbywa się w Międzyzdrojach każdego roku latem. W tym roku zapraszamy w terminie 03 – 05 sierpnia na skwer rekreacyjny przy Alei Gwiazd!!!

Impreza ta promuje i upowszechnia sporty siłowe w naszym kraju a przy okazji uatrakcyjnia pobyt turystów  podczas letnich wakacji w naszej gminie.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu.

PROGRAM IMREZY:

Piątek 3.08.2012

Fashion Promenade- najnowsze kolekcje , polskich czołowych firm odzieżowych. Prowadzenie Janusz Łopuch ,muzyka na żywo DJ Kuba. Pokazy mody na letniej scenie. Szczegóły na naszej stronie www.fashionpromenade.pl.

Sobota 4.08.2012

Finał Eliminacji Arnold Amateur Strongman World Championships 2013

Eliminacje odbywały się w trzech miastach ( 5.05. Pabianice, 24.06. Garwolin, 14.07. Słupsk ) a finał w Międzyzdrojach. Trzy miejsca premiowane są wyjazdem na Mistrzostwa Świata do USA. Szczegóły na stronie www.strongman.pl

Otwarte Mistrzostwa Polski Girevoy Sport Międzyzdroje 2012

Oprócz zawodów odbędą się seminaria i warsztaty treningowe.Gościem specjalnym będzie prezydent Światowej Federacji Girevoy Sport Anatolij Jeżow. Szczegóły na stronie www.girevoysport.pl

Zawody w wyciskaniu sztangi na ławce. Startują najlepsi zawodnicy w kraju.

Mistrzostwa Polski Strong Family. Konkurencje strongmenowskie startuja pary.

Niedziela 5.08.2012

Freestylee Football, to już piąta edycja zawodów w Międzyzdrojach. Wystartuje czołówka polskich zawodników, na czele z mistrzem Świata Pawłem Skórą .

II Otwarte Mistrzostwa Polski w Mas Wrestlingu

Mas Wrestling to w Polsce nowa dyscyplina. Prostota i przejrzystość , bezpośrednia walka, to w skrócie walory Mas Wrestlingu. To dyscyplina sportu zapisana w katalogu UNESCO jako dobro kultury i Jakucki sport etniczny. Profesjonalizm naszych zawodów został doceniony, przez światową federacje tego sportu i nasi zawodnicy cyklicznie są zapraszani na największe turnieje na całym Świecie.
Do Międzyzdrojów na II Otwarte Mistrzostwa Polski w Mas Wrestlingu przyjedzie czołówka światowa zawodników tej dyscypliny. Oprócz zawodów, odbędą się seminaria i treningi pokazowo-instruktażowe, które poprowadzą trenerzy z Jakucji. Gośćmi specjalnymi będą przedstawiciele władz Światowej Federacji Mas Wrestlingu. Szczegóły na stronie www.maswrestling.pl

VIII Otwarte Mistrzostwa Polski w Podciąganiu na Drążku

W ubiegłym roku wystartowała rekordowa liczba 64 zawodników. W tym roku zapowiadają się jeszcze większe emocje, bo do najlepszych zawodników z Polski dołączą ich koledzy z zagranicy.

Wybory Miss Międzyzdrojów 2012. Szczegóły na stronie www.fssiu.com

<< wróć

zarezerwujteraz
tel.+48 500 020 016
chętnie odwiedzane: